Aktualności

11 marca 2015 r., w Starostwie Powiatowym w Cieszynie, odbyło się coroczne Forum Inicjatyw Prozdrowotnych. Celem każdego Forum jest integracja i konsolidacja społeczności lokalnej na rzecz ochrony i poprawy zdrowia mieszkańców, edukacja, wymiana informacji, współpraca i koordynacja działań.

IMG_1762a

Podczas spotkania Barbara Kłosowska z Biura Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Cieszynie  przedstawiła plan całorocznych działań  prozdrowotnych, którymi objęty jest cały powiatu. O dobrych praktykach na rzecz zdrowia mówili także przedstawiciele: Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, Fundacji Wskazówka, Klubu Nordic Walking "Włóczykije", Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej, Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Żabi kraj”. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie reprezentowała Barbara Karnas-Greń, która zapoznała zebranych z formami działań prozdrowotnych w cieszyńskim szpitalu.

Gościem specjalnym był prof. dr hab. Jan Ślężyński z Katedry Teorii Metodyki Wychowania Fizycznego AWF w Katowicach, który w swoim wystąpieniu na temat długowieczności w dobrym europejskim stylu, dał świadectwo, że mimo swoich 84 lat potrafi zadziwić swoją sprawnością fizyczną i umysłową.
foto. Barbara Karnas

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top