Pracownia Rehabilitacji zaprasza na zabiegi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00.
W grudniu i styczniu oferujemy atrakcyjny rabat 30%.
Szczegóły promocji w Rejestracji Pracowni Rehabilitacji lub pod nr tel. 33 854 92 00 wew. 620, 621.

reklama rehabilitacja

Od lipca br. Narodowy Fundusz Zdrowia drastycznie ograniczył kontrakt na świadczenia w Pracowni rehabilitacyjnej w Szpitalu Śląskim. Skutkowało to znacznym wydłużeniem czasu oczekiwania na świadczenia refundowane przez NFZ. Mieliśmy wiele próśb pacjentów by umożliwić wcześniejszą rehabilitację. Zdajemy sobie sprawę, że czekanie kilka lat na zabiegi często skazuje pacjentów na niepotrzebny ból, a w wielu przypadkach uniemożliwia pełny powrót do zdrowia. Bardzo zależy nam, żeby Pracownia służyła pacjentom w jak największym wymiarze, dlatego zdecydowaliśmy się żeby chorzy mogli, odpłatnie skorzystać z jej usług w dogodnym dla siebie terminie.

 

Do Pracowni rehabilitacji kierowani są pacjenci głównie z Poradni Rehabilitacji, w której nastąpił znaczny wzrost kontraktu. Obecnie czas oczekiwania wynosi zaledwie kilkanaście dni. Tylko nieco dłużej - kilka tygodni trzeba czekać na wizytę w Poradni Wad Postawy.

Oferta Pracowni obejmuje szeroki zakres usług: zabiegi kinezyterapii, fizykoterapii oraz masaż leczniczy. Posiadamy nowoczesny sprzęt i świadczymy usługi fizjoterapeutyczne, m.in.: diagnostykę fizjoterapeutyczną i gimnastykę korekcyjną. Wiele zabiegów wykonujemy jako nieliczni w całym powiecie.

Pracownię obsługuje wysoko wyszkolona kadra fizjoterapeutów, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zawodowemu pomaga osiągnąć naszym podopiecznym maksymalną sprawność ruchową i zminimalizować ból.

Głównym zadaniem naszej Pracowni jest przywracanie pacjentom sprawności, niezależności, a także czynnego udziału w życiu codziennym.

Pracownia rehabilitacji doskonale przystosowana jest dla pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wykonujemy również rehabilitację w warunkach domowych z dojazdem do pacjenta. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i umożliwić by z Pracowni mogli skorzystać bez utrudnień także pracujący, wydłużyliśmy godziny pracy. Obecnie pracownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00.

Dla osób, które komercyjnie chciałyby skorzystać ze świadczeń Pracowni przygotowaliśmy atrakcyjne promocje cenowe. Począwszy od grudnia, do stycznia 2015 r. oferujemy rabat w wysokości 30%.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących Pracowni rehabilitacji w Szpitalu Śląskim można znaleźć na stronie internetowej szpitala: www.szpital.netus.pl w zakładce dla pacjenta/pracownia rehabilitacji.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top