Aktualności

2 października ( w piątek) o godzinie 17.00 zapraszamy do Kościoła Jezusowego w Cieszynie na koncert charytatywny „Przy szabasowych świecach”
Swój kunszt zaprezentuje Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Jean-Claude Hauptmanna- utalentowanego francuskiego instrumentalisty i aranżera- w przepięknym repertuarze pieśni żydowskich. Będzie to ciekawe wydarzenie kulturalne i artystyczne, inaugurujące Dni Kultury Żydowskiej w Cieszynie.

Plakat szabasowe

 Koncert ma szlachetne przesłanie. Będziemy zbierać pieniądze na zakup aparatu USG najnowszej generacji do szybkiej i bardziej dokładnej diagnostyki onkologicznej. Sprzęt będzie służył mieszkańcom powiatu cieszyńskiego.

Takie akcje Szpital Śląski w Cieszynie od 6 lat organizuje z Fundacją Zdrowia Śląska Cieszyńskiego i przy wsparciu Starostwa Powiatowego.
Zebrane pieniądze pozwoliły na zakup min. elektromiografu dla Oddziału neurologicznego, laparoskopu dla Oddziału ginekologiczno-położniczego, napędu ortopedycznego dla Oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej, lasera dla Oddziału urologicznego, natomiast Stacja Dializ zyskała nowy aparat do hemodializy czyli tzw. sztuczną nerkę.

Wstęp na koncert jest wolny.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top