Aktualności

12 409,48 zł- oto kwota zebrana podczas charytatywnego koncertu „Przy szabasowych świecach”, który odbył się w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

To ważne wsparcie finansowe dla naszego szpitala. Pieniądze pomogą spłacić- kupiony już- drogi i bezcenny dla pacjentów aparat USG najnowszej generacji, niezbędny do szczegółowej diagnostyki onkologicznej. Sprzęt pracuje już pełną parą i jak najlepiej służy chorym. Ułatwia lekarzom postawienie właściwej diagnozy, pozwalając tym samym lepiej i skuteczniej leczyć ludzi.

IMG 5552Aa

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i zechcieli wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, które zainaugurowało Dni Kultury Żydowskiej w Cieszynie.

 Ufamy, że dla wszystkich było to przeżycie kulturalne, duchowa uczta w artystycznej oprawie kunsztownej muzyki, pięknego słowa, wzruszającej poezji. Wartość tym większa, że wyrażona na bardzo dobrym poziomie- orkiestry kameralnej Jean-Claude'a Hauptmanna, solistów i aktorów.

Nie zawiedli się ci, którzy licznie przybyli na ten koncert- zorganizowany przez Szpital Śląski, Fundację Zdrowia Śląska Cieszyńskiego, Starostwo Powiatowe.

foto. Barbara Karnas

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top