Aktualności

Głównym tematem debaty z cyklu „Polaków Zdrowia Portret Własny 2015”, z udziałem ministra zdrowia , prof. Mariana Zembali było 12 miliardów złotych z funduszy unijnych, które mają być przeznaczone na ochronę zdrowia w Polsce. Pieniądze zostaną zainwestowane w rozbudowę infrastruktury i wyposażenie placówek medycznych, a także w profilaktykę zdrowotną oraz kształcenie kadry medycznej. W debacie miała zaszczyt uczestniczyć przedstawicielka dyrekcji Szpitala Śląskiego Joanna Pawełek. Zarząd Województwa Śląskiego reprezentowali marszałek Wojciech Saługa oraz wicemarszałek Aleksandra Skowronek.

polaków zdrowia portret własny 2015 katowice

Na spotkaniu w Gmachu Sejmu Śląskiego w Katowicach poruszono największe problemy i wyzwania śląskich szpitali i całej służby zdrowia. Poszukiwano najlepszych rozwiązań rzeczywistych problemów pacjentów i środowisk medycznych.
Debaty te organizowane cyklicznie od lipca mają służyć wymianie doświadczeń i osiągnięć, stwarzać okazje do dzielenia się wiedzą i tworzenia planów poprawy systemu ochrony zdrowia.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top