Aktualności

Ponad 360 prac wpłynęło na konkurs plastyczny Maskotka Szpitala Śląskiego. Barwne, pomysłowe prace wykonane w najprzeróżniejszych technikach od rysunkowych, poprzez wylepiane, a skończywszy na własnoręcznie szytych.

konkurs Maskotka 2

Pojawiły się misie, sówki, wiewiórki, podusie, krwinki, pigułki i inne ciekawe stworzonka. Oprócz projektu plastycznego dzieci wykazały się również sporą kreatywnością w nadawaniu imion stworzonej przez siebie maskotce. Zozuś, Doktor Igiełka, Wacik, Miś Zdrówko czy Pocieszka to tylko niektóre z nich.

Bardzo nas cieszy tak ogromny odzew i zaangażowanie dzieci. Konkurs się zakończył, w tej chwili oceniamy pomysłowe prace i na pewno będziemy się inspirować tymi propozycjami w tworzeniu naszej maskotki. - mówi Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Lista małych zwycięzców zostanie ogłoszona już 6 grudnia na stronie szpitala www.szpitalslaski.pl.
Nagrody zostaną wręczone podczas koncertu kolęd i pieśni Góralskiego Zespołu Dziecięcego Czadeczka, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Dzieciom towarzyszyć będą rodzice oraz mieszkańcy Cieszyna i okolic. Na uroczystości zostaną zaprezentowane zwycięskie prace. Serdecznie zapraszamy.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top