Aktualności

Każdy człowiek doświadcza w swoim życiu uczucia zmęczenia szarością dnia codziennego. Ten moment przychodzi w różnych okresach życia, wtedy warto pomyśleć o realizacji swoich marzeń i odkrycia nieznanych talentów. Dla mnie właśnie nastąpił moment „Przebudzenia”, w którym uciekam w stworzony przez siebie świat pełen barwnych fantazji - mówi Joanna Bizub – Baszczyńska.

IMG 1595a

 

Pani Joanna jest cieszynianką, maluje naturę, ze szczególnym wyróżnieniem kompozycji kwiatowych i pejzaży. W pracach odzwierciedla się cała jej delikatna, marzycielska dusza. Maluje farbami akrylowymi. Ekspozycja jest dostępna - do końca kwietnia - w Galerii zmiennej Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Galeria znajduje się w Pawilonie Diagnostyczno – Zabiegowym, wstęp bezpłatny.

Malarstwo akrylowe jest stosunkowo młodą, ale uniwersalną techniką. W stosunku do farb olejnych farby akrylowe dają nieco mniej swobody w nadawaniu obrazom faktury, jednak podobnie łatwo można za ich pomocą uzyskiwać wszelkie inne efekty od wrażenia przenikania kolorów po efekty przestrzenne. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac Pani Joanny.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top