Aktualności

Najnowszy numer "Wiadomości z ulicy Bielskiej 4" koncentruje się wokół tematów prozdrowotnych, ważnych dla pacjentów, ale też porusza zagadnienia istotne dla mieszkańców całej Ziemi Cieszyńskiej.

gazetka logo 127

Wydany własnie numer „Wiadomości z ulicy Bielskiej 4” to kontynuacja cyklu wydań szpitalnego informatora, choć w zmienionej formie. Jak zaznacza Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego, obecnie pacjenci poszukują informacji dotyczących nie tylko systemu ochrony zdrowia czy metod leczenia, ale też chcą zawsze wiedzieć na bieżąco, co dzieje się w ich miejscu zamieszkania. To dlatego pojawił się pomysł na odświeżenie zawartości merytorycznej informatora.
- Treści zawarte w „Wiadomościach z ulicy Bielskiej 4” kierujemy przede wszystkim do pacjentów cieszyńskich placówek ochrony zdrowia. Na łamach pokazujemy m.in. liczne inwestycje podjęte w szpitalu na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy ciesząc się, że obrane cele i realizowane działania przynosiły do tej pory wyłącznie pozytywne efekty – mówi dyrektor Czesław Płygawko.

 Dla czytelników gazety szpitalnej przygotowano m.in. artykuły o tematyce prozdrowotnej, w tym praktyczne porady medyczne, prezentowane na łamach przez specjalistów różnych dziedzin medycyny pracujących w szpitalu. W „Wiadomościach z ulicy Bielskiej 4” pojawiają się również ciekawostki medyczne, wywiady ze znanymi i lubianymi osobami oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Z kolei mieszkańcy powiatu, zainteresowani wydarzeniami na Śląsku Cieszyńskim, w informatorze przeczytają, jakie inwestycje są realizowane w starostwie oraz w których wakacyjnych inicjatywach Cieszyna i sąsiednich miast warto wziąć udział. Gazeta, poza nowymi treściami, została uzupełniona o nowoczesną szatę graficzną.
Jak zaznacza dyrektor Czesław Płygawko, kolejne wydania szpitalnego informatora będą ukazywać się cyklicznie, co kilka miesięcy.
- Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie wszelkich sugestii dotyczących interesujących tematów, o jakich chcielibyście Państwo przeczytać – mówi dyrektor Szpitala Śląskiego. - Chcielibyśmy, aby stali się Państwo współautorami gazety, odpowiadającej zainteresowaniom i potrzebom całej lokalnej społeczności – dodaje Czesław Płygawko.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top