Aktualności

Swoboda wyobraźni, odrzucenie rygorów logicznych i przyczynowo - skutkowych, zaburzenie porządku czasowego, zmienna przestrzeń i tajemnicza atmosfera… to wszystko zamknięte jest w zdjęciach Sebastiana Basto Żebrowskiego, które będzie można obejrzeć podczas listopadowej wystawy w Galerii zmiennej Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

IMG 1128a
Ekspozycja „Onirycznie” przenosi nas w świat snu. Prezentowane prace kreowane na podobieństwo marzeń, irracjonalne, sprzeczne z zasadami prawdopodobieństwa wywołują dodatkową potrzebę smaku i zapachu, a także doznań słuchowych. Fotografie przenoszą widzów w tajemny świat, gdzie koniecznie chce się znaleźć, być i przeżyć. Zdjęcia są pokłosiem moich licznych wypraw – mówi autor i skromnie dodaje – tak odbieram miejsca, w których jestem, tak je czuję. Mam nadzieję, że prezentowane fotografie spodobają się.
Sebastian Basto Żebrowski jest rodowitym skoczowianinem, znanym fotografem , specjalizującym się w szeroko rozumianej fotografii krajobrazu oraz podróżniczej. Jest także twórcą projektu FotoWypad, który przenosi grupę zaangażowanych fotografów w ciekawych miejsca fotograficznie w Europie i Polsce
Galeria zmienna znajduje się w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Śląskiego w Cieszynie (Pawilon Diagnostyczno-Zabiegowy), wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do współpracy, tel. 33/ 854 92 18.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top