Aktualności

Po raz piąty Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej poszukuje Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego - charyzmatycznej, kreatywnej, wyjątkowej. Do Złotej Piątki zostało wybranych - przez jury - pięć pań, wśród nich nasza Pani Doktor Bronisława Szlauer - Ordynator Oddziału obserwacyjno - zakaźnego. Trzymamy kciuki zapraszając do głosowania.

Dr B. Szlauer

Głosujemy do końca lutego br.  poprzez kupon zamieszczony w kolejnych numerach Głosu Ziemi Cieszyńskiej, który można dostarczyć bezpośrednio do redakcji tygodnika lub wysłać pocztą na adres: ul. Chrobrego 21, 43-400 Cieszyn, bądź do Gminnego Ośrodka Kultury 43-470 Istebna 68. Uruchomione zostało też internetowe głosowanie na stronie kobieta.ox.pl.

 Pani Doktor jest specjalistą chorób zakaźnych, rodzinnie związana z terenem Śląska Cieszyńskiego. Od zawsze zafascynowana chorobami zakaźnymi. Na bieżąco śledzi nowe metody diagnostyki i terapii chorób zakaźnych i wykorzystuje je w praktyce. Szczególnie interesuje się hepatologią i infekcjami "trudnymi" powodowanymi przez zarazki oporne i "atypowe".

"Kobieta z wielką charyzmą, zaangażowana w swoją pracę, która jest jej pasją. Zawsze pogodna, ma wspaniały kontakt z pacjentami"

"Pani Doktor jest cudownym lekarzem, cudownym człowiekiem z charyzmą, walczy o pacjentów"

"Jest to wspaniała kobieta, cudowny człowiek, niesamowicie zaangażowany lekarz, wspaniale dodaje otuchy pacjentom w chorobie. Jest zawsze pogodna, choć taka zapracowana" - oto tylko kilka wypowiedzi, które świadczą o tym, że wybór do Złotej Piątki jest jak najbardziej oczywisty.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top