Aktualności

Serdecznie zapraszamy na XVII akcję krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia” adresowaną do mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Nie może Was wtedy zabraknąć. Zmobilizujcie znajomych i chodźcie wspólnie oddać krew.
W tym roku akcja odbędzie się 6 kwietnia w czwartek od 9.00 do 15.30 jak zwykle na cieszyńskim rynku. Honorowy patronat nad akcją obejmują Burmistrz Miasta Cieszyna, Starosta Powiatu Cieszyńskiego oraz Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

plakat2017

Podczas akcji będzie można zarejestrować się do banku potencjalnych dawców szpiku kostnego. Na krwiodawców czekać będą atrakcyjne narody i poczęstunek!
Bardzo chcemy, aby idea przez nas propagowana zyskiwała coraz szersze grono zwolenników. Jesteśmy przekonani, iż działania podjęte w słusznej sprawie warto propagować. Już dziś serdecznie więc zapraszamy do Cieszyna, by razem z nami promować szeroko pojęte dawstwo.
Zapraszamy także w dniach 6 - 29 kwietnia do Domu Narodowego w Cieszynie na wystawę fotograficzną dedykowaną ubiegłorocznej akcji krwiodawstwa podczas której 243 osoby zgłosiły chęć oddawania krwi, z czego 155 oddało prawie 70 litrów krwi.
Podczas dotychczasowych akcji w Cieszynie pod hasłem „Zdaj egzamin z życia” - dzięki Waszym wielkim sercom łącznie zebraliśmy ponad tysiąc litrów krwi!

Organizatorzy akcji
Katarzyna i Tomasz Piwocha

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top