Aktualności

Szpital Śląski prezentuje kolejny numer „Wiadomości z ulicy Bielskiej 4”. – Dziękujemy wszystkim, którzy sięgają po nasze pismo i mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim interesujące dla siebie tematy – mówi Czesław Płygawko, dyrektor cieszyńskiej placówki.

WZB 129 okładka

W bieżącym wydaniu przeczytać można o istotnych wydarzeniach, w które obfitowało pierwsze półrocze 2017 r. Do takich z pewnością zaliczyć należy wizyty ważnych gości w cieszyńskiej placówce – Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda, a także Dyrektora Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia – Jerzego Szafranowicza.
W wydaniu opisany został także uczniowski projekt „Wrażliwi na sztukę”, którego beneficjentem był Szpital Śląski. To dzięki tej akcji na Oddziale Pediatrycznym powstał mural, biblioteczki oddziałów dziecięcych zapełniły się książkami, a mali pacjenci mogli uczestniczyć w koncercie zorganizowanym przy pomocy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Cieszynie i aktorów Sceny Polskiej z Czeskiego Cieszyna.
Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas wzmożonej aktywności fizycznej. Nawiązując do tematyki sportowej w wydaniu zaprezentowano ciekawe inicjatywy biegowe w powiecie; specjaliści Szpitala przypominają też o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru i jak dodaje dyrektor Czesław Płygawko: - Jak zawsze czekamy na Państwa opinie i sugestie jeśli chodzi o zawartość tematyczną kolejnych wydań.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top