Aktualności

Szpital Śląski wziął udział w I Targach Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji, które odbyły się 8 czerwca w Cieszynie. Placówka – jako jeden z największych pracodawców w powiecie cieszyńskim – oferowała miejsca pracy zainteresowanym osobom.

targi 5

Dla odwiedzających targi przygotowano blisko 70 stoisk, w ramach których firmy, uczelnie i instytucje prezentowały aktualne oferty pracy, propozycje szkoleń, a także informowały o tym, jak założyć własną działalność gospodarczą. Szkoły i uczelnie prezentowały kierunki, na których można się kształcić.


Szpital Śląski, jako jeden z największych pracodawców w powiecie cieszyńskim, oferował miejsca pracy dla lekarzy, psychologów, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, sanitariuszy, a także konserwatorów, pracowników magazynu, elektryków, pracowników gospodarczych i sprzątaczek.
Dla młodzieży i osób poszukujących pracy była to okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami różnych branż, a także możliwość zapoznania się z lokalnym rynkiem pracy oraz ofertami pracy w państwach Unii Europejskiej.
Organizatorami targów byli: Urząd Miasta Cieszyn, Starostwo Powiatowe, Zespół Szkół Technicznych z Cieszyna, Wyższa Szkoła Biznesu Oddział Zamiejscowy w Cieszynie oraz Ochotnicze Hufce Pracy przy współpracy Międzygminnej Strefy Gospodarczej, Klubu Przedsiębiorcy w Cieszynie oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top