Aktualności

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ustronia i Powiatu Cieszyńskiego na „WAKACYJNY TYDZIEŃ ZDROWIA. Od 3 do 7 lipca 2017 r. na ustrońskim rynku w godz. 9.00-13.00  proponujemy bezpłatne skierowania na badania: poziomu glukozy, morfologii, cholesterolu, trójglicerydów i alatu, pomiary EKG, BMI, tkanki tłuszczowej, tlenku węgla oraz pomiar RR tętniczego, spirometrii, puls oksymetrii oraz analizę składu ciała.

wakacyjny 2017 nowy 3a
Zapewniamy bezpłatne porady i konsultacje lekarskie i specjalistów z zakresu: chorób wewnętrznych, gastrologii, kardiologii, pediatrii, nefrologii, ortopedii, fizjoterapii, psychologii, rehabilitacji i wad postawy, pielęgniarskie, położnej i doradcy laktacyjnego, podologiczne, dietetyczne z degustacją zdrowej żywności, pomiary słuchu, zapisy na mammografię i cytologię.
Organizatorem akcji jest Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz Urząd Miejski w Ustroniu. Lekarze Szpitala Śląskiego dołączyli do akcji zdrowotnej; lek. Maja Maroszek będzie udzielać porad pediatrycznych w poniedziałek, we wtorek dietetyk Beata Czernik zapozna z zaleceniami dietetycznymi dla cukrzyków, lek. Mieczysław Gajdosz udzieli odpowiedzi na zapytania związane z układem moczowym, w czwartek lek. Hanna Robleska udzieli porad na temat problemów związanych z układem pokarmowym, a w piątek pielęgniarka Beata Bartoszewska zajmie się chorymi stopami i paznokciami.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top