Aktualności

30 września, podczas I edycji Nadolziańskich Senioraliów - na terenie Browaru Zamkowego - Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego przygotowała stoisko, na którym oprócz różnych informacji można było skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

P9300269a

Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Śląskiego w Cieszynie czynnie uczestniczyli w prowadzonych badaniach. Dr n.med. Jerzy Zientek, Z-ca Dyrektora ds Medycznych, udzielał porad lekarskich, Katarzyna Kasprzyk, Pielęgniarka oddziałowa Oddziału gruźlicy i chorób płuc, badała - za pomocą pulsoksymetru - wysycenie krwi tlenem, natomiast Halina Wenglorz, Pielęgniarka oddziałowa Oddziału otolaryngologicznego, oznaczała - za pomocą glukometru - poziom cukru we krwi, badała również ciśnienie tętnicze krwi. Fotoreportaż z I Senioraliów przygotował Szymon Szwarc a całość zorganizowała Helena Harok.
Od dnia 22.09.br., kiedy to Burmistrz Cieszyna Ryszard Macura przekazał symboliczny klucz do bram miasta seniorom, przez tydzień cieszyńscy nestorzy rządzili w mieście. W ramach I Nadolziańskich Senioraliów zorganizowane zostały różnorodne imprezy i akcje nie tylko dla seniorów.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top