Aktualności

Szpital Śląski wziął udział w II Targach Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie. Na odwiedzających czekały 62 stoiska, na których firmy, uczelnie i instytucje prezentowały aktualne oferty pracy, propozycje szkoleń, a także informowały jak założyć własną działalność. Szkoły i uczelnie prezentowały kierunki, na których można się kształcić.

IMG 8975

Szpital Śląski jako jeden z największych pracodawców w powiecie cieszyńskim oferował miejsca pracy dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, sanitariuszy, a także konserwatorów, pracowników magazynu, pracowników gospodarczych i sprzątaczek.


Dla młodzieży i osób poszukujących pracy była to okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami różnych branż oraz możliwość zapoznania się z lokalnym rynkiem pracy a także z ofertami pracy w państwach Unii Europejskiej.
Organizatorami targów byli: Urząd Miasta Cieszyn, Starostwo Powiatowe, Zespołu Szkół Technicznych z Cieszyna, Wyższa Szkoła Biznesu, Oddział Zamiejscowy w Cieszynie oraz Ochotnicze Hufce Pracy przy współpracy Międzygminnej Strefy Gospodarczej, Klubu Przedsiębiorcy w Cieszynie oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top