Aktualności

W czerwcu Galeria Zmienna Szpitala Śląskiego w Cieszynie gości młodych fototechników z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. Co roku, jako zwieńczenie pewnego etapu nauki, uczniowie trzecich klas wykonują projekty zawodowe, tzw. prace przejściowe, nad którymi pracują kilka miesięcy pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych. Temat prac jest wybierany samodzielnie przez uczniów, zgodnie z ich zainteresowaniami. Gotowe projekty są przedstawiane na forum szkolnym oraz w trakcie powiatowych prezentacji prac przejściowych - Twórczość Młodych Techników.

IMG 9808a

Prezentowane na tej wystawie zdjęcia są tylko wyborem reprezentacyjnym spośród wielu przygotowanych przez uczniów fotografii.

Autorzy prac: Klaudia Greń, Maksym Grzybek, Klaudia Pasterny, Agata Polok, Justyna Olszar, Paulina Smela, Nikolina Ślęk, Aleksandra Tobiczyk.

Kierunek Fototechnik (technik fotografii i multimediowy) powstał w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie 6 lat temu i dynamicznie się rozwija. Szkoła posiada bogatą i profesjonalną bazę dydaktyczną. Uczniowie uczą się zawodu w dwóch studiach fotograficznych, ciemni i sali multimedialnej z oprogramowaniem Adobe Photoshop i Lightroom. Jest to jedyna w powiecie cieszyńskim szkoła kształcąca w tym kierunku.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top