Aktualności

13 września 2018r. - w ramach realizacji projektu,, Damy radę” zainicjowanego i propagowanego przez Fundację TZMO ,, Razem zmieniamy świat” - odbyło się kolejne spotkanie z Ambasadorem projektu Panią Ireną Sikorą-Mysłek, która omówiła projektowane zmiany w poradniku ,,Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu”, który jest dostępny dla pacjentów w oddziałach szpitalnych.

IMG 9927a
Następna część spotkania była poświęcona tematowi: ,,Łatwiej dać sobie radę mając sojuszników- skuteczna komunikacja z pacjentem i jego rodziną”, który został przybliżony przez Panią Psycholog Katarzynę Heise- Purchla na co dzień pracującą z pacjentami opieki długoterminowej.
23 października w ramach Pro Salute Pani Irena Sikora -Mysłek, zaprezentuje opiekunom nieformalnym zasady opieki nad pacjentem przewlekle chorym w warunkach domowych.
Serdecznie zapraszamy na warsztaty pielęgnacyjne rodziny, opiekunów, pracowników naszego zakładu, mieszkańców powiatu cieszyńskiego, godz. 16.00, sala konferencyjna, wstęp bezpłatny.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top