Drukuj

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w charytatywnej aukcji obrazów i rzeźb. Aukcja odbywa się na: https://charytatywni.allegro.pl/45388356
Zebrane ze sprzedaży środki zostaną przekazane na zakup 2 sztucznych nerek dla Stacji Dializ Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Prezentowane prace zostały podarowane przez znanych artystów, którzy w ten sposób chcą pomóc innym, na co dzień korzystającym z aparatury medycznej podtrzymującej ich życie. Zaprezentowane prace są tylko częścią kolekcji przeznaczonej na aukcję.

12
Z całego serca dziękujemy Elżbiecie Barańskiej, Stefanii Bojdzie, Ewie Ćmok, Adrianowi Czyżowi, Zofii Łowczyńskiej, Aleksandrze Mazur-Wilk, Dariuszowi Orszulikowi, Krzysztofowi Peszowi, Weronice Świerczynie za przekazane obrazy, grafiki i rzeźby.

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego informuje o nowym adresie strony profilowej. W związku z pracami mającymi na celu zwiększenie widoczności stron profilowych w wynikach wyszukiwania Google, adres strony profilowej FZŚC w serwisie Pomagam.pl jest: pomagam.pl/org/fundacjazdrowiaslaskacieszyn

Dotychczasowy adres http://fundacjazdrowiaslaskacieszyn.pomagam.pl jest nieaktywny. Przypominamy, że nadal trwa zbiórka środków na zakup nerek dla cieszyńskiej Stacji Dializ. Za wpłacone, do tej pory, środki serdecznie dziękujemy.

 

09.JPG 10.JPG 12.JPG

15.JPG 16.JPG