Aktualności

Ruszyła sprzedaż książki dr n. med. Agaty Plech „Przejrzyj na oczy”. Książka napisana dla każdego, kto chce zmotywować się do zdrowego życia i zachować dobry wzrok na długie lata. Szpital Śląski objął patronat honorowy nad wydawnictwem.

Szpital


„Przejrzyj na oczy” to książka, która pokaże Ci, jakie nawyki zmienić, by zwiększyć maksymalnie swoje szanse na dobry wzrok! Dowiesz się, skąd biorą się choroby oczu, jak im zapobiegać i kiedy należy wybrać się do okulisty! Ale nie tylko! Cała wiedza i wszystkie rady w niej zawarte pozwolą nie tylko oczom, ale całemu organizmowi czuć się lepiej! 
Dr n. med. Agata Plech jest Ordynatorem Oddziału okulistycznego Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Jest okulistą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Praktykuje zarówno w zakresie diagnostyki, terapii zachowawczej, jak i chirurgii okulistycznej. W swojej pracy zawodowej zetknęła się z ogromną liczbą osób cierpiących na rozmaite choroby oczu. Wieloletnia praktyka zawodowa doprowadziła ją do stwierdzenia, że na choroby oczu oddziałujemy codziennymi wyborami dotyczącymi stylu życia, tj. sposobem żywienia, aktywnością fizyczną, jakością i ilością snu, radzeniem sobie ze stresem, wykonywaniem badań profilaktycznych.
Własnie dzięki podejmowaniu  właściwych decyzji, zwiększamy swoje szanse na zdrowe ciało i duszę, dokonując natomiast chybionych wyborów, sami ograniczamy swoją szansę na życie wolne od chorób. Książka „Przejrzyj na oczy” pozwoli podążyć w dobrym kierunku.
KSIĄŻKA DOSTĘPNA NA: www.sklep.przejrzyjnaoczy.pl

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top