Aktualności

Szpital Śląski w Cieszynie informuje, że Poradnia chirurgii dla dzieci działa i na bieżąco przyjmuje pacjentów. Oddział chirurgiczny dla dzieci został zamknięty z powodu niedostatecznej kadry lekarskiej, ale Dyrekcji cieszyńskiego szpitala udało się utrzymać działanie poradni i zapewnić opiekę chirurgiczną dzieciom z powiatu cieszyńskiego.

IMG 1173a

W ramach działalności poradni, małych pacjentów przyjmują dwie specjalistki w dziedzinie chirurgii dziecięcej, lek. Krystyna Drzewicka oraz lek. Gabriela Gniadek. Poradnia działa przez trzy dni w tygodniu – w poniedziałki od 11.00-15.00, w środy 11.00-18.00 oraz w piątki 10.00-15.00. W poradni chirurgii dziecięcej wykonywane są także obowiązkowe badania stawów biodrowych niemowląt.

- Poradnia chirurgii dla dzieci w Szpitalu Śląskim przyjmuje trzy razy w tygodniu i jest w stanie zapewnić opiekę dzieciom z całego powiatu cieszyńskiego. Młodzi pacjenci przyjmowani są na bieżąco - podkreśla Czesław Płygawko, Dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Przyjęcie do poradni odbywa się na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty, a dzieci przyjmowane są w najbliższym dniu działania poradni.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top