Aktualności

To smutne, lecz w obecnych czasach mamy do czynienia z epidemią cukrzycy, która wynika z prowadzenia nieodpowiedniego stylu życia. Nie wszyscy bowiem zdają sobie sprawę, że cukier znajduje się we wszystkich dostępnych na rynku produktach – czasem jest go po prostu więcej, a czasem mniej. Już 19 listopada o godz. 16:00 Szpital Śląski w Cieszynie zaprasza na bezpłatny wykład z cyklu Pro Salute, podczas którego ekspertki Bożena Hoinkes i Beata Czernik opowiedzą jak skutecznie bronić się przed rozwojem cukrzycy.
„Epidemia cukrzycy efektem stylu życia. Czy wiesz, że cukier jest wszędzie?” – tak swoje warsztaty zatytułowała ekspertka z zakresu diabetologii, która już w najbliższy wtorek 19 listopada, będzie opowiadać o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą cukier - biała śmierć. Czasem mogą upłynąć lata, zanim cukrzyca zostanie prawidłowo rozpoznana. Podczas wykładu ekspertka Bożena Hoinkes odpowie na pytania, jaki styl życia prowadzić, aby zapobiec cukrzycy oraz jak odżywiać się, gdy już na nią zachorujemy.
Po wykładzie uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego badania poziomu cukru we krwi oraz pomiaru ciśnienia tętniczego. Serdecznie zapraszamy!
Wszystkie wykłady z cyklu „Pro Salute” są bezpłatne i zaproszeni są na nie wszyscy zainteresowani zdrowym trybem życia. Szpital Śląski w Cieszynie zachęca również do przekazywania sugestii w kwestii tematyki wykładów w zakresie prowadzenia zdrowego stylu życia. Swoje propozycje można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie szczegóły dotyczące organizowanych spotkań „Pro Salute” dostępne są na bieżąco na stronie: www.szpitalslaski.pl oraz na plakatach.

Info pro salute 11

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top