Aktualności

Różnego rodzaju środki do dezynfekcji w placówkach medycznych każdego dnia są niezbędne. W obecnej sytuacji, w Szpitalu Śląskim w Cieszynie są one wykorzystywane w ogromnych ilościach dla zapewnienia bezpieczeństwa Pacjentom i Personelowi. Dzięki wsparciu firmy LAKMA, która dołączyła do grona wielu Darczyńców cieszyńskiej placówki, szpital otrzymał zapas płynów do dezynfekcji oraz różnego rodzaju środki czystości, przeznaczone do odkażania powierzchni i wyposażenia.

 IMG 3709ab

Zaangażowanie i bezinteresowne wsparcie przedsiębiorstw, firm oraz instytucji w tym szczególnym okresie pandemii jest nie zwykle budujące. To także dzięki aktom pomocy, Szpital Śląski w Cieszynie skutecznie walczy z pandemią koronawirusa. Dary przekazane przez firmę LAKMA stanowią wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa Personelowi, który otacza fachową opieką Pacjentów, minimalizując ryzyko zagrożenia. Kwestie bezpieczeństwa i zapewnienie najwyższych środków ochrony, są niezwykle istotne w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Cieszyńska placówka bowiem stale przyjmuje Pacjentów na inne oddziały lecznicze, pomimo hospitalizacji osób z Covid-19.

Szpital Śląski w Cieszynie serdecznie dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc i zaangażowanie. Przekazane dary i okazane wsparcie stanowią dowód, jak wiele podmiotów w obecnej, kryzysowej sytuacji, potrafi okazać solidarność z placówkami ochrony zdrowia i tym samym, mobilizować innych do niesienia pomocy.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top