Aktualności

Prosimy o kontakt podmioty lecznicze oraz apteki zainteresowane zaszczepieniem zatrudnianego przez siebie personelu przeciwko COVID-19
Informujemy, że Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie w ramach realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia „Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19” został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów leczniczych wykonujących działalność leczniczą (tzw. szpital węzłowy).
Pierwszy etap szczepień obejmuje pracowników sektora ochrony zdrowia (m.in. lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy). Przewidywany termin realizacji szczepień styczeń 2021.

Wobec powyższego wszystkie podmioty lecznicze wykonujące działalność leczniczą oraz apteki zainteresowane zaszczepieniem zatrudnianego przez siebie personelu przeciwko COVID-19 w punkcie szczepień Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie prosimy o przesłanie list osób wyrażających gotowość do zaszczepienia się wg następującego wzoru (Lista osób - do pobrania).

Zestawienia (w formie edytowalnej) wraz ze zgodami (w formie skanu) na przetwarzanie danych osobowych (Zgoda) prosimy przekazać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 11 stycznia 2021r. godz. 15:00.

Ponadto informujemy, że na naszym terenie działają inne, niżej wymienione szpitale węzłowe:

1. Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
2. Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. Gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
3. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej
4. American Heart of Poland Spółka Akcyjna w Ustroniu
5. ICZ Healthcare Sp. z o.o. w Żywcu
6. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu Zdroju
7. Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top