Drukuj

Tylko działając wspólnie można przezwyciężyć trudności, jakie niesie ze sobą pandemia. Jesteśmy zatem niezwykle wdzięczni za to, że podczas ostatniego spotkania Rady Powiatu Cieszyńskiego, naszemu szpitalowi została udzielona pożyczka w wysokości 600 tys. zł! W tym najtrudniejszym okresie walki z COVID-19, w obliczu trzeciej fali pandemii, solidarne działanie jest kluczowe, dlatego zaangażowanie i wparcie Starostwa to dla nas nieoceniona pomoc.

1a

„W stanie pokoju zadbaliśmy o centralną tlenownię, dziś nie musimy bać się braku tlenu, jak inne szpitale. Staramy się także nie zamykać oddziałów, nie zmieniać je w te leczące pacjentów z COVID-19, stworzyliśmy nowy oddział zakaźny dzięki dotacji powiatu i Urzędu Marszałkowskiego. Nikomu nie odmówiliśmy pomocy, która mogła być udzielona w naszym szpitalu” – mówił podczas sesji dyrektor szpitala, Czesław Płygawko.

Serdecznie dziękujemy Starostwu za okazane zaufanie oraz wsparcie finansowe. I chociaż to zaledwie kropla w morzu aktualnych potrzeb, to jednak jest to dla nas pomoc, która ma znaczącą wartość dla prawidłowego funkcjonowania szpitala.

  

1a.jpg 2a.jpg 3a.jpg

4a.jpg 5a.jpg