Tablica instalacja tlenowa

Zadanie: Rozbudowa i modernizacja instalacji tlenowej - w związku z Covid-19

Opis zadania: Rozbudowa i modernizacja instalacji tlenowej - w związku z Covid-19", dofinansowane ze środków Funduszu przeciwdziałania COVID-19. Celem zadania jest rozbudowa i modernizacja instalacji tlenowej w ZZOZ w Cieszynie, z uwagi na gwałtowny wzrost poboru tlenu po otwarciu oddziałów dla osób zakażonych koronawirusem. Instalacja dodatkowego nowego zbiornika zmniejszy ryzyko braku dostawy tlenu na czas oraz przede wszystkim zabezpieczy drugą "nitkę" zasilanie w tlen oddziałów, w których przebywają pacjenci covidowi.

Tablica o. neurologiczny

Zadanie: Doposażenie podmiotów leczniczych w aparaty do diagnostyki ultrasonograficznej naczyń krwionośnych z funkcją Duplex na potrzeby neurologii w roku 2021

Opis zadania: Celem zadania jest doposażenie podmiotów w sprzęt umożliwiający stosowanie nowoczesnych metod terapii u pacjentów z rozpoznaniem udaru niedokrwiennego oraz doposażenie w sprzęt dający możliwość dokładnej oceny przyczyn i wydolności krążenia mózgowego poprzez wyposażenie Oddziału neurologicznego w aparat USG z opcją Duplex, umożliwiający kwalifikację pacjentów do zabiegów wewnątrznaczyniowych.

Tablica o. rehabilitacyjny

Zadanie: Doposażenie podmiotów leczniczych w urządzenia do wczesnej rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych i kończyn dolnych z biofeedback na potrzeby rehabilitacji w roku 2021

Opis zadania: Celem zadania jest dążenie do zapewnienia dostępu do najnowszych osiągnięć technicznych i technologicznych w zakresie wczesnej rehabilitacji neurologicznej osób po udarze mózgu, poprzez wyposażenie Oddziału rehabilitacyjnego w urządzenie rehabilitacyjno-diagnostyczne do wczesnej rehabilitacji neurologicznej z elektromiografią umożliwiające ćwiczenia kończyn górnych i dolnych z biofeedbackiem, umożliwiające wykonywanie m.in. zrobotyzowanych ćwiczeń biernych oraz siłowych ćwiczeń z oporem dynamicznym: izokinetycznych, izotonicznych, elastycznych, z grami rehabilitacyjnymi oraz w wybranych konfiguracjach – z reaktywną elektromiografią.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top